• ekip emlak haber kuşadası

  Kuşadası dalış turizmi için önemli bir adım attı

  Bir süredir getirilmesini , birleştirilmesini konuştuğumuz airbus a300 modeli olan devasa uçak nihayet kuşadası açıklarında deniz tabanına batırıldı.Uçağın boyutları ve bu türde bir batık Türkiye ve dünyada örneği az olan türden.Bunun turizme yapacağı katkı dolaylı yoldan gayrimenkul sektörünü de etkileyecektir.Bu tür yatırımlar emlak sektörünü pozitif yönde etkileyecektir.

  Gelişen turizm ekonomisi önümüzdeki yıllarda emlak sektörümüzü de etkileyecek , işyeri fiyatlarını ve kiralarını artıracaktır.Bu gibi gelişmeleri takip ederek , yatırımlarınızı bu gelişmeleri dikkate alarak yapmanız önemlidir.Gayrimenkul sektörü kısa ve uzun vadede ortaya çıkan gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmeler ışığında yatırım yapmaktan ibarettir.

  Turizmin emlak sektörüne her zaman olumlu yönde katkı sağlamıştır.Kuşadası ve çevresinde uçak batığı ve benzeri turistik yatırımlar devam ettiği sürece hem alırken , hem de satarken kazandıran bir sektör olacaktır.

  Ekip gayrimenkul adına Kuşadası'na batık turizmi için yatırım yapan , emek veren herkese teşekkür ederiz.Gayrimenkul sektörünü ve diğer sektörleri de etkileyecek olan bacasız fabrika olarak nitelendirilen turizme katkı sağlamak geleceğimizi teminat altına almak demektir.

  İleriye dönük yatırım yapmak için bu sene doğru bir seçim olabilir.Olumlu gelişmeler ışığında söyleyebiliriz ki gelecek yıllarda gayrimenkul sahipleri kazançlı çıkacaklar.Elbette  kesin olarak bir sonuca varmak mümkün olmasa da geçtiğimiz birkaç yılı ve mevcut gelişmeleri değerlendirdiğimizde yatırım amaçlı gayrimenkul alımları yapmanın mantıklı olacağını söyleyebiliriz.

  Bu yazı için 3 yorum yapıldı

  Yorum Yap

  • Eposta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Doğrulama amaçlı istenmektedr. *