• 0 532 668 50 50

    |
  • 0 541 286 13 24

    |

Hakkımızda

Kuşadası Ekip Gayrimenkul 25 yıllık deneyimi ile Kuşadası ve çevre ilçelerde hizmet veren , uzman bir kadroya sahip emlak ofisidir.Ekip Emlak olarak uzman kadromuz ile emlak piyasasındaki gelişmeleri yakından takip ediyor , güncel gelişmeler ışığında müşterilerimize danışmanlık yapıyoruz.

Sadece Türkiye değil , tüm dünya ekonomisini ve gayrimenkul sektörünü etkileyen tüm etmenleri göz önünde bulundurarak , bizimle çalışan müşterilerimize en kazançlı yatırım ve gayrimenkul alımlarını nasıl yapacakları konusunda yardımcı oluyoruz.

Alırken Kazandırmak İçin Çalışıyoruz

Firmamız başarısını , müşterilerinin kazanç ve mutluluğu ile doğru orantılı hesaplamaktadır.Bizim için başarı , kazançlı müşteriler demektir.Uzun yıllar bu çerçevede yürüttüğümüz misyonumuz ile Kuşadası ve çevresinde en başarılı emlak ofislerinden olmayı başardık. Her geçen yıl ekibimizi ve hizmet verdiğimiz bölgeyi genişleterek gayrimenkul alım ve satımlarınızda sizlere en sağlıklı hizmeti vermek için yatırımlar yapıyoruz.

Kuşadası emlak piyasası sürekli gelişmekte ve değişime uğramaktadır.Bu hareketli piyasa içerisinde bizimle çalışan müşterilerimizin yasal haklarını ve gelirlerini güvence altına almak için tüm hukuki gereklilikleri yerine getiriyoruz.

Kuşadası'nın en gelişmiş emlak portalı

Hizmet kalitemizi artırmak için kendi yazılım ekibimizi kurarak Kuşadası'nın en güncel ve profesyonel emlak portalını oluşturduk.Yüzlerce arsa , konut , işyeri ilanı bulunan web sayfamızı tamamen mobil uyumlu ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarladık.Aradğınız gayrimenkulu bulabilmeniz için tüm detayları düşündük ve hayata geçirdik.Ayrıca üye olarak kendi ilanlarınızı paylaşabileceğiniz bir altyapı kurduk.Web sitemizden güncel emlak haberlerini takip edebileceğiniz sayfalar ile standartları yükselttik.Editörlerimiz en güncel ilanları , emlak haberlerini kusadasiekipemlak.com adresinde sizlerle paylaşmaktadır.

Sadece Kuşadası Değil , Didim'den İzmir - Menderes'e kadar geniş bir hizmet alanı

Firmamız merkez olarak Kuşadası'nda bulunmakta ve yoğun olarak burada hizmet vermektedir.Ancak Didim , Söke , Aydın - Merkez , İzmir - Menderes gibi bölgelerde de aktif olarak hizmet sunmakta ve buralarda çokça portföyü bulunmaktadır.

 

 

 

© 2016 Ekip Emlak. Tüm hakları saklıdır  

Yukarı