• 0 532 668 50 50

  |
 • 0 541 286 13 24

  |

Izmir Hobi Bahçesi

Hobi bahçeleri ile yoğun iş temposunun stresini toprak ile uğraşarak atabilirsiniz.Tek yapmanız gereken istediğiniz bölgeye karar vermek ve bizi arayarak bu bölgede hobi bahçesi istediğinizi belirtmek. Gerisini uzman ekibimiz hallediyor.Izmir hobi bahçeleri her geçen gün artan fiyatları ile sahiplerine kazandırmaya devam ederken , aynı zamanda sahiplerine konforlu ve doğal bir ortamda tatil imkanı sunuyor.Toprak ile iç içe , kendi yiyeceğiniz sebzeleri üreterek zaman geçirmek , zihinsel ve psikolojil olarak mükemmel bir rahatlama yaratıyor.Siz de izmir hobi bahçesi sahibi olmak ve içerisine prefabrik ev yaptırarak hoş vakitler geçirmek için Ekip Gayrimenkul ofisini hemen arayabilirsiniz.

izmir hobi bahçeleri

İzmir ve ilçelerinde hobi bahçesi sahibi olmak isteyenler , en uygun fiyatlara yatırım yapmış oluyor ve aynı zamanda hayallerindeki tatili yaşıyor.

izmirde hobi bahçesi fiyatları

İzmir hobi bahçesi fiyatları , arazinin metrekaresine , bulunduğu konuma göre değişmektedir.Müşterilerimizin isteklerine göre 500 metrekareden , 50 dönüme kadar istenilen ölçekte bahçeleri sunuyoruz.Üstelik bu bahçelere isteğe göre , prefabrik ev , ağaç dikim , peyzaj gibi işlemleri de kendi bünyemizde bulunan uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

izmir hobi bahçesi satılık

izmir satılık hobi bahçesi

izmir satılık hobi bahçeleri
İzmir'de Hobi Bahçeniz Olsun

izmir hobi bahçesi


Kendi meyve ve sebzenizi üretmek , tatilinizi doğa iç içe , sessiz ve huzurlu bir ortamda geçirmek istiyorsanız hobi bahçeleri tam size göre!Tatillerinizi İzmir'in en gözde ilçelerinden olan Özdere , Ahmetbeyli , Gümüldür gibi bölgelerde hobi bahçenizde toprak ile iç içe geçirmek istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz.

İsteğinize göre farklı metrekarelerde arsalarımız mevcuttur.Dilerseniz 10 dönüm , dilerseniz 500 metrekare olsun , hobi bahçesi sahibi olmak ve trafik , çevre kirliliği gibi yıpratıcı etkenlerden uzak vakit geçirmek , aynı zamanda yatırım yapmış olmak hobi bahçeleri ile mümkün.

Hobi bahçeleriniz içerisine yaptırmak istediğiniz prefabrik evler , bahçe - peyzaj düzenlemeleri gibi işlemleri de biz yapıyoruz.


Hizmetlerimiz

Ekip Emlak olarak farklı amaç ve bütçelere uygun hobi bahçe ve arsalarını portföyümüzde bulunduruyoruz.

 • Hobi Bahçesi - sebze , meyve yetiştirebileceğiniz küçük bahçeler
 • Büyük ve küçük ölçekte Zeytinlik , Meyve Bahçeleri
 • Prefabrik hobi bahçesi evleri


kuşadasında hobi bahçeleri kuşadasında hobi bahçeleri


Hemen Arayın , Size Uygun Hobi Bahçelerini İnceleyin
Ekip Emlak , haftanın her günü hizmet vermektedir.Bizi arayarak detaylı bilgi alabilir , bütçenize ve zevkinize uygun arsa , arazi ve bahçeler hakkında sunum isteyebilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız bütçenize ve isteklerinize uygun , istediğiniz bölgede hobi bahçelerini sizlere sunmaktadır.
Bir telefon kadar yakınız :)

 • Cep :
  0 541 286 13 24 ( Halil Orhan )
 • Cep :
  0 532 668 50 50 ( Tacettin Nalbant )kuşadasında hobi bahçeleri kuşadasında hobi bahçeleri


© 2016 Ekip Emlak. Tüm hakları saklıdır  

Yukarı