• 0 532 668 50 50

  |
 • 0 541 286 13 24

  |

Kuşadası kat karşılığı arsa

Ekip emlak olarak Kuşadası ve çevresinde kat karşılığı arsaları ilgili müşterilerimize sunuyoruz.Geniş portföyümüz sayesinde Kuşadası kat karşılığı arsa ilanlarımız arasında size uygun olanı bulabilirsiniz.Kat karşılığı arsa , arsa sahibine yapılan konutlardan veya apartman dairelerinden bir bölümünü vererek arsa bedelini ödemektir.Bu tarzda çalışan çok sayıda müteahhit , inşaat firması mevcuttur.Bu firmalar Kuşadası ve çevresinde kat karşılığı arsa aradıklarında bize başvurabilirler.Daha önce yaptığımız gibi istenilen niteliklerde onlarca arsayı müşterilerimize sunmaktayız.

kuşadası'nda kat karşılığı arsalar

Kuşadası kat karşılığı arsa ilanları

kat karşılığı arsa

kuşadası kat karşılığı arsa
Kuşadası bölgesinde kat karşılığı arsalar

kuşadası kat karşılığı arsalar


Kuşadası ve çevresinde kat karşılığı arsa arayan yatırımcılar , müteahhit ve inşaat firmaları bizimle iletişime geçerek hangi bölgede arsa aradıklarını belirtebilirler.Ekibimiz portföyümüzde bulunan kat karşılığı arsaları sizlere sunmaktadır.

Ekip Gayrimenkul olarak deniz manzaralı , alt yapı eksiği olmayan ve imarlı kat karşılığı arsaları müşterilerimize sunmaktayız.10 yılı geçen gayrimenkul sektörü tecrübemiz ile yatırıma en elverişli bölgeleri bularak portföyümüz içerisinde bulunduruyoruz.

Kuşadası , Davutlar , Söke , İzmir - Ahmetbeyli , Özdere , Selçuk gibi bölgelerde kat karşılığı arsalar için bizi arayabilirsiniz.Bütçenize ve projenize uygun arsaları , Kuşadası'nın en geniş portföylerinden birine sahip olan ofisimizde bulabilirsiniz.


kuşadasında kat karşılığı arsa kuşadası kat karşılığı arsa ilanları


Kuşadası Ekip Emlak , haftanın her günü hizmet vermektedir.Bize telefonlarımızdan ulaşabilir , arsalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ekibimiz size isteklerinize uygun imarlı arsaların sunumunu yapmaktadır.

 • Cep :
  0 541 286 13 24 ( Halil Orhan )
 • Cep :
  0 532 668 50 50 ( Tacettin Nalbant )
© 2016 Ekip Emlak. Tüm hakları saklıdır  

Yukarı