• 0 532 668 50 50

  |
 • 0 541 286 13 24

  |

Kuşadası müteahhit

Ekip emlak olarak hizmet alanlarımızdan bir tanesi de Kuşadası müteahhit ve inşaat sektörüdür.Çok konutlu apartmanlar , villa projeleri ve diğer inşaat projelerini kendi bünyemizde çalışmakta olan profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.Kuşadası müteahhitleri arasında en büyük projelere imza atan firmamız haftanın her günü Kuşadası merkezde bulunan ofisinde hizmet vermekte ve müşterilerini ağırlamaktadır.

kuşadası'nda müteahhit

Şirketimiz , Kuşadası inşaat müteahhit hizmetleri dahilinde anahtar teslim projeler , komple tadilat ve mimari tasarım , dekorasyon gibi hizmetler vermektedir.Bu konular ile ilgili bizi arayarak bilgi alabilir , sunum alabilirsiniz.Profesyonel müteahhitlik hizmeti almak ve şık mimari tasarıma sahip konutlar yaptırmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Kuşadası müteahhit firmaları

kuşadası müteahhitleri

kuşadası müteahhit
Kuşadası Ekip İnşaat - Emlak - Müteahhitlik

kuşadası müteahhit firmaları


Ekip Emlak - İnşaat firmamız , sıfırdan anahtar teslim inşaat projeleri yapmaktadır.Kendi bünyemizde çalıştırdığımız mühendisler ve teknisyenler ile deprem yönetmenliğine uygun , modern mimari tasarımlara sahip konutlar inşaa ediyoruz.

Ekibimiz alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.Emlak ve inşaat sektörlerinde Kuşadası ve çevre ilçelerinde hizmet sunuyoruz.İnşaat - müteahhitlik işleriniz için bizi haftanın her günü arayabilir , fiyat ve zaman teklifi alabilirsiniz. Uzmanlarımız inşaat projeleriniz için tüm detayları hesaplayarak size bir sunum hazırlamaktadır.

Çok konutlu projeler de inşaa etme olan Ekip İnşaat - Emlak firmamızın ofisi Kuşadası merkezde bulunmaktadır.Bizlere telefonlarımızdan ulaşabilir , ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


kuşadasında müteahhit kuşadası müteahhit inşaat


Kuşadası Ekip Emlak , haftanın her günü hizmet vermektedir.Bize telefonlarımızdan ulaşabilir , inşaat - müteahhitlik hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 • Cep :
  0 541 286 13 24 ( Halil Orhan )
 • Cep :
  0 532 668 50 50 ( Tacettin Nalbant )
© 2016 Ekip Emlak. Tüm hakları saklıdır  

Yukarı